محل تبلیغات شما

با خودم میگفتم اگه کسی بیاد بشینه رو بروم و بگه حالم گرفته است و احساس میکنم فلانم و بهمانم. یه فکرایی تو سرمه . از این میترسم و واسه فلان چیز نگرانم، بهش میگم تهش هیچی نیست قبل از اینکه زندگیتو. نابود کنی خودتو جمع و جور کن.

هرچند واقعا واسه حال افتضاح اون شخص اصلا جوابگو نباشه و یا تو منطق و حال اون آدم این حرفا بی تاثیر باشه ولی  من دارم نتیجه ی تجربه هایی رو میگم که اگه  کسی خوابشونو ببینه دیگه از خوابیدن میترسه چه برسه بیداریش. 

یجایی تو یه سنی آدم باید سر عقل بیاد باید واقعا  و از ته دل بخواد که عقل حکم کنه رو زندگیش نه احساس .

باید فکر کنه و با خودش بگه  ته این راه که اگه وا بدم و شل بگیرم چی بهم میرسه .

هرچقدر بیشتر خودتو بی دفاع ببنی زندگی مثل یه آدم بی رحم دستشو برای زدنت بالاتر میبره و این حالت ترس رو اینقدر نگه میداره که چیزی از جسم و روحت نمونه .فرسوده شی .باید بلند شی جلوی افکار مزخرفی که زندگیت رو نابود کرده بایستی .باید ریشه کن کنی هر چی که تو ذهنت میگذره که باعث آشفته شدن حالت میشه .

آدمها قبل از هر جایی تو ذهنشون زندگی میکنن.

اون بیرون  .بیرون از مغز و ذهن شلوغ پلوغ ما آدمها وطبیعت  و هر چی که هست تو این عالم رو حساب کتاب خودش داره رشد میکنه میگذره عبور میکنه و رو مدار خودش حرکت میکنه . ما اونوقت از هر چیزی غول میسازیم و اینقدر فکر میکنیم که حد نداره .

اینکه کاش ادم میتونست اتفاقات بد زندگیش رو از حافظه اش پاک کنه واقعا چیز خوبیه .

ولی خب یجور دیگه میشه بهش نگاه کرد.

"از گذشته ت هر چی که تجربه ست رو بردار باقی ش رو  بریز دور "

واقعا بعضی از آدمها روزی صد بار خودشونو با افکارشون از بین میبرن .

منم یکیش .

اصلا همه این حرفا مخاطب اولش خودمم.

چند روز پیش داشتم میگفتم که ذهن آدم همون خونه ایه که توش زندگی میکنه .

اگه به هر دلیلی اون خونه خراب شد ، نشین یه گوشه تو سر و کله ی خودت بزن .بلند شو بسازش این بار محکم تر که به این راحتی ها با هر اتفاقی فرو نریزه .بلند شو پی بریز نقشه بکش مصالح جدید بیار اون نخاله های قبلی رو بریز دور پنجره و تراس براش بذار  تو تراسش گلدون های خوشگل بچین .

بپذیر

بپدیر

زندگی همین تنفس بین مشکلات  و اتفاقات ناخوشاینده که به خواست ما اتفاق نمی افته

. تو این فرصت تصمیم با توئه که چیکار کنی بلند شی آزدانه برقصی یا بشینی به اتفاقاتی که افتاد فکر کنی . 

بسازش  اون خونه رو آدم بی خونه و کاشونه ی خوب توی ذهن خودش  میشه کارتن خواب !

ابتدا پای شماره 499 رو بلند کنید !!!

داستان های اتوبوسی!

نامه هات به دستم میرسه !

رو ,تو ,اون ,آدم ,بی ,چی ,چی که ,هر چی ,بلند شو ,از هر ,آدم بی

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها